Back

Lagardere

Active Radio a.s.

Realizace: 2017 – 2018

Technologie: MS Office 365, MS Azure

Pro mediální skupinu Active Radio a.s., která patří do nadnárodní Lagardère Group a je díky provozování 5 českých a jedné slovenské rozhlasové stanice (Evropa 2, Frekvence 1..)  jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu, jsme sestavili řešení přesunu stávajících systémů do prostředí MS Office 365 a Azure (celkové sjednocení prostředí a jeho migrace do cloudu.)

Hlavním požadavkem klienta bylo, aby migrace neovlivnila obchodní procesy a nové řešení bylo pro uživatele jednoduché a srozumitelné. Společnost nyní  poukazuje na celkové zrychlení procesů, lepší přehlednost a dostupnost informací, a to doslova odkudkoliv a na jakémkoliv zařízení.

Schvalovací DMS procesy

Realizace: 2018 – 2019

MS Flow je základní stavební kámen architektury komunikace mezi Dynamics 365 a Office 365. Využívá se pro notifikace požadavků pro schvalování dokumentů, pro vlastní schvalovací proces a nastavování přístupů k dokumentaci.

Největší přínosy tohoto řešení: implementace v průběhu migrace do Office 365 a Dynamics 365, odstranění závislosti na aplikacích třetích stran – NINTEX, odstranění komplikovaných kódů na nativních workflow on-premise CRM a v neposlední řadě zpřehlednění procesů.

Není již potřeba pořizování licencí třetích stran, zákazník spravuje a rozšiřuje sady MS Flow bez potřeby tvorby aplikačního kódu, došlo zde i ke zvýšení informovanosti na základně notifikačních služeb dodávaných jako standardní stavební bloky MS Flow.

Tento web ukládá sušenky na Váš počítač | This website stores cookies on your computer. Cookie Policy