(+420) 226-800-900

O nás…

ICNET s.r.o. – Již od svého vzniku v roce 2000 tvoříme pro své zákazníky aplikace a IT služby šité přímo na míru jejich potřebám. Naší snahou je poskytnout zákazníkovi maximálně inovativní IT řešení s co možná nejdelší životností. Současně máme tu možnost optimalizovat jeho náklady díky poskytování garantované služby na vysoké technické úrovni.

Smyslem naší práce je otevírat klientům nové obzory na poli IT, vzdělávat je a inspirovat k novým rozhodnutím vedoucích k rozvoji jejich businessu.

Náš základní vývojový tým tvoří certifikovaní profesionálové – Microsoft Gold Certified Professionals, kteří Vám mohou díky svým znalostem a zkušenostem poskytnout optimální poměr výkon/cena.

NAŠE SPECIALIZACE:

Vývoj

100%

Design

90%

Optimalizace

80%

Poradenství

60%

Historie

Bude tomu bezmála již 20 let, co jsme se vyloupli na zdejším trhu –  ICNET s.r.o – hrdý poskytovatel IT řešení a aplikací – a velmi záhy se stali certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. Náš vývoj a distribuci aplikací totiž již od samého počátku stavíme téměř výhradně na technologiích Microsoft.

Vlivem vývoje okolního prostředí a poptávky našich zákazníků jsme se postupně začali stále více zaměřovat na vývoj speciálních portálových řešení a implementaci business podpory. Pro oba tyto směry jsme opět volili produkty Microsoft, konkrétně technologie SharePoint a Dynamics CRM. V roce 2009 jsme získali novou úroveň certifikace Microsoft Gold Certified Partner a to na základě rozšiřujících služeb v oblasti vizualizace a outsourcingu business řešení.

Ani v dobách krize u nás v ICNETu nedocházelo ke stagnaci, ale naopak k osobnímu rozvoji… Díky neustálému vzdělávání a vývoji nových nástrojů jsme nikdy neztratili kontakt se svými zákazníky a v roce 2014 jsme při vývoji rozsáhlého softwarověho řešení přistoupili i na nový způsob práce na tzv. Team leasing (outsourcing celého týmu ICT specialistů). Svému zákazníkovi jsme tak poskytli nejen naše zkušenosti, ale především kompletní vývojové zázemí. Tato zkušenost nás opět posunula o velký krok kupředu, a to i z hlediska prvního kontaktu s cloudovými službami, kterých již dnes tak hojně využíváme.

Společně s rozvojem cloudových služeb jsme se začali zaměřovat také na obchodní činnost a v roce 2017 spustili  vlastní e-shop.

V průběhu roku 2018 jsme značně posílili náš vývojový tým. Počátkem roku 2019 se opět stáváme Gold Microsoft Partner a to v pro nás nejstěžejnější oblasti DevOps..

microsoft-certified-logo-2
microsoft-gold-partner (1)
22154599_485531775151169_2017140442189544615_n
Logo Gold partners

Vedení společnosti:

Ing. Petr Votava
Managing Director

Bc. Luděk Trefný
Managing Director