(+420) 226-800-900

O nás…

ICNET s.r.o. – Již od svého vzniku v roce 2000 tvoříme pro své zákazníky aplikace a služby šité přímo na míru jejich potřebám. Naší snahou je poskytnout zákazníkovi maximálně inovativní řešení s co možná nejdelší životností. Současně máme tu možnost optimalizovat jeho náklady díky poskytování garantované služby na vysoké technické úrovni.

Smyslem naší práce je otevírat klientům nové obzory, vzdělávat je a inspirovat k novým rozhodnutím vedoucích k jejich dalšímu rozvoji.

Náš základní vývojový tým tvoří certifikovaní profesionálové (Microsoft Certified Professionals), kteří Vám mohou díky svým znalostem a zkušenostem poskytnout optimální poměr výkon/cena.

Historie

Bude tomu bezmála již 20 let, co jsme se vyloupli na zdejším trhu –  ICNET s.r.o – hrdý poskytovatel IT řešení a aplikací – a velmi záhy se stali certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. Náš vývoj a distribuci aplikací totiž již od samého počátku stavíme téměř výhradně na technologiích Microsoft.

Vlivem vývoje okolního prostředí a poptávky našich zákazníků jsme se postupně začali stále více zaměřovat na vývoj speciálních portálových řešení a implementaci business podpory. Pro oba tyto směry jsme opět volili produkty Microsoft, konkrétně technologie SharePoint a Dynamics CRM. V roce 2009 jsme získali novou úroveň certifikace Microsoft Gold Certified Partner a to na základě rozšiřujících služeb v oblasti vizualizace a outsourcingu business řešení.

Ani v dobách krize u nás v ICNETu nedocházelo ke stagnaci, ale naopak k osobnímu rozvoji… Díky neustálému vzdělávání a vývoji nových nástrojů jsme nikdy neztratili kontakt se svými zákazníky a v roce 2014 jsme při vývoji rozsáhlého softwarověho řešení přistoupili i na nový způsob práce na tzv. Team leasing (outsourcing celého týmu ICT specialistů). Svému zákazníkovi jsme tak poskytli nejen naše zkušenosti, ale především kompletní vývojové zázemí. Tato zkušenost nás opět posunula o velký krok kupředu, a to i z hlediska prvního kontaktu s cloudovými službami, kterých již dnes tak hojně využíváme.

Společně s rozvojem cloudových služeb jsme se začali zaměřovat také na obchodní činnost a v roce 2017 spustili  vlastní e-shop.

Chceš-li vidět zázraky, vystoupej až nad mraky…

Pro naše řešení rádi a čím dál častěji využíváme cloudových služeb, jejichž krása spočívá v jejich všudypřítomné dostupnosti…

A Vy platíte jen za to, co opravdu používáte!

240_F_80983076_fSRbMwlBjqFGku2UMXIKArpJwpx4fBrB