Back

Ivanti

Zabezpečení

Není to tak složité, jen mít ty správné nástroje…

Bez promyšlené bezpečnostní strategie může být rostoucí počet vašich IT zařízení nákladný, špatně kontrolovatelný a IT týmy tráví spoustu času jejich spravováním. Současně se dnešní společnosti potýkají s globálním nedostatkem pracovních sil v oblasti kybernetické bezpečnosti.

A co z toho všeho plyne? Abychom předešli všem kybernetickým hrozbám, je nutné, aby oblast IT úzce spolupracovala s oblastí bezpečnosti a maximalizovaly tak své zdroje.

Zvolte strategii, která nabízí velkou výhodu nad jinými přístupy – strategii využívající technologii, která je komplexní, zjednodušuje správu a soustředí se na ty správné nástroje.

Správa IT majetku

Pokud Váš majetek nepracuje pro Vás, pracuje proti Vám…

Hardwarové i softwarové vybavení velké části podniků je již v dnešní době nečinné a čerpá cenné firemní zdroje.. Proč tedy platit za licence a zařízení, která již nepotřebujete? Realitou je, že organizacím chybí přehled potřebný k tomu, aby dokázaly co nejvíce využít své IT investice.

Podrobný vhled do vašeho IT majetku je proto nutností a vy můžete opět využívat již neužívaný software. Na váš majetek tak zbytečně nepadá prach…

Správa IT služeb

Vytvořeno pro cloud…

Ivanti Service Manager je nejflexibilnější a nejkompletnější dostupné řešení správy IT a podnikových služeb, optimalizované pro cloud.

Automatizujte pracovní procesy, eliminujte nákladné manuální procesy, zatímco se vaše podnikání stává efektivnějším, bezpečnějším a funguje v celkovém souladu.

[owl_carousel slideshow=“klienti“ navigation=“no“ pagination=“no“ items=“7″]

Tento web ukládá sušenky na Váš počítač | This website stores cookies on your computer. Cookie Policy