Back

Proget

SLo1YFw0_400x400

Proget

Spolu s nejlepšími inženýry kybernetické bezpečnosti jsme vytvořili jedinečný systém pro zabezpečení firemních dat na mobilních zařízeních.
Bez ohledu na model a operační systém zařízení jsou vaše firemní data spolehlivě chráněna.
Proget poskytuje plnou kontrolu nad celou flotilou chytrých telefonů a tabletů. Pro IT administrátora už to nemůže být snadnější – ze všech systémů EMM je Proget tou nejjednodušší a nejintuitivnější konzolí pro správu a zabezpečení.

Podniková mobilita

Dnešní společnosti se stále více spoléhají na mobilitu jako na páteř svých obchodních operací. Díky neustálému a nekontrolovatelnému přístupu k citlivým podnikovým datům je k dispozici stále větší počet různých mobilních zařízení, čímž se současně zvyšuje úroveň rizika. Mají-li navíc zaměstnanci ke své práci povoleno používat soukromé telefony a tablety, riziko se významně navyšuje…

Mobilní zabezpečení

Rozsáhlá a pokročilá funkčnost našeho řešení poskytuje podrobnou kontrolu jak nad podnikovými, tak i vašimi osobními zařízeními, a zároveň chrání práva zaměstnanců na jejich osobní soukromí.

Díky rychlému nasazení a jediné – uživatelsky přívětivé konzoli, mohou administrátoři rychle získat kontrolu nad svým mobilním majetkem.

Nabízíme správu zařízení pro Android, iOS nebo Windows.

[owl_carousel slideshow=“klienti“ navigation=“no“ pagination=“no“ items=“7″]

Tento web ukládá sušenky na Váš počítač | This website stores cookies on your computer. Cookie Policy